Bekar akrabama yarağımın tadına baktırdım

Bekar akrabama yarağımın tadına baktırdım

merhaba okuyucusu dostlar size hayatımın en iyi ve hatırasını anlatıcam tek sektör evdeyiz bakkala gidiyorum ekmek felan alıcam neyse bekar akrabam var onlara da tek şey bırakıcam gecerden ugradım elimde dergi vardı ver 2 dk bakim diye konuştu içeri aldı beni şortu giymiş götüne amcığı belli oluyor kabarık gene diye konuştu lan beni mi kesiyon seni diye konuştu yakıntı edicem korktum ardından neyse onunda canı istiyormuş oysaki verdim eline yarağımı öncesinde yaladı ardından domaldı soktum götüne baya siktim halen sikişiyoruz

Kapı zilini çaldım ve teyzem inanımaz az tek şortla kapıyı açtı ve ben de poşeti teyzeme verdim . Teyzen elindekiler yepyeni dergi mi diye sordu ben de evet dedim . Teyzem gazeteler okumak amaçlı talep etti . Ben de kahvaltıya bekliyorlar dedim . Teyzem 5 dk gir gidersin diye konuştu . Ben de kabul ettim ve içeriye girdim . Salona geçtik .

Teyzem gazeteleri okumaya başladı . Gazeteyi kaldırıp okuduğu amaçlı yüzü gözkmüyordu . Ben de bundan faydalanıp teyzemin şortundan içeri bakıyordum . Teyzem gazetenin sayfasını değiştirirken beni gördü ve ne yapıyorsun diye bağırdı . Ben çok utanmıştım . Teyzem sinirle çadırı da kurmuşsun diye konuştu .

Ben ek olarak kıpkırmızı oldum . Seni annene söyleyecegim diye konuştu . Şayet tek şartla söylemem diye konuştu . Ben de ne diye sordum . Teyzem bildiğin benzeri bekarım benimde canım tek takım birşeyler istiyo diye konuştu bende ne talep ediyor dedim . Oda adam talep ediyor diye konuştu . Ben çok güzelsin adam arkadaşın yok mu dedim . Ben bu lafı derdemez teyzem elini benim 17 cm’lik aletin üzerine attı .

Ağzına çoktan almıştı…Ben teyze ne yapıyorsun dedim . Teyzem beni annene söylerim diyerek tehdit etti . bu sırada teyzem benim cihazı ağzına çoktan almıştı . Ben kahvaltıya bekliyorlar merak ederler dedim . Teyzem anında kalktı telefonu aldı . Bizim hanesi aradı telefona babam çıktı . Teyzem: enişte faruk perdeleri takmama destek edecek meraklanmayın diye konuştu . Teyzem telefonu kapattıktan ardından kaldığı yerden devam ederek benim cihazı ağzına almaya devam etti . Teyzem 29 yaşında meydana gelmesine nazaran acemice yalıyordu . Ben de ek olarak boş durmayıp teyzemin göğüslerini elliyor ve şortunu çıkartıyordum .

Şortu çıkarttıkken ardından üstündeki t saldırı shırtu çıkardım teyzem beyaz don ve kara sütyeniyle karşımdaydı . Önü belli bir süre ıslanmıştı . Ben de donunu çıkartarak amını yalamaya başladım . Teyzem ben bakireyim sakın hata tek şey inşa etme beni götten sikeceksin diye konuştu . Ben de benim 17 cm’lik cihazı teyzemin götüne dayadım ve teyzem korkunç tek çığlık attı . Ben teyzemi sikerken teyzem boş durmayıp göğüslerini sıkıyordu . Ek Olarak ardından aletimi teyzemin götünden çıkartıp ağzına verdim ve ağzına boşaldım .
gaziantep escort

Bu yazı Cinsel Hikayeler kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir