Hevesli tavırları iştahım kabartınca dayanamadım

Hevesli tavırları iştahım kabartınca dayanamadım

Ben kadınım araba sürmesini istiyordum bu yüzden ona belli bir süre baskı yaptım git al belgeni sende sür falan eğer kadında heves yok o eğer evdeki genç kız atladı anında ben isterim bana göster diye bende peki dedim arabaya bindiğimizde kuçağıma oturtup gösteriyordum kalçalarının arasına sıkışan aletim onunda benimde çok hoşuma gitmeye başlayınca belli bir süre uzunca eğitim verdim

Sonraki gün eşim sürücü kursuna gitmek amaçlı evden çıkınca, Selin anında, “Hadi baba, biz de gidelim!” diye sohbet etti . Üzerimizde birer şort ve tişört vardı. Cüzdanı ve arabanın anahtarını alırken, (ne olabilmektedir ne olmaz diyerek) yanıma yedek bir şort aldım. Araba pazarına varınca yine yer ve direksiyonu ayarlayıp, Selini kucağıma aldım. Dizlerimi birleştirdim, böylece Selin bacaklarının birini sağa diğerini sola salladı . Tutum ettikten anında ardından dizlerimi açıp kapayarak, Selinin bacak arasını rahatça açıyordum. Her ileri geriye hareketimde, Selinin amına götüne ‘Şortlu’ badana yapıyordum. Çaktırmadan elimi bacağına koyup okşuyordum, “Aferin, iyi gidiyorsun!” diye boynuna ve kulak memesine öpücükler konduruyordum.

Selin de altındaki sertliğin farkındaydı ve kıçını sikime bastırıyor, ara sıra hafif hareketlerle kıçını sağa sola oynatarak benimle oynuyordu. Böyle bir süre devam ettikten anında ardından daha çok dayanamadım ve yine boşaldım. Seline, ” Çok terledim kızım, tuvalete gitmem gerek!” diyerek, sektörün içinde bulunan tuvalete gidip, şortumu değiştirdim geldim. Seline, “Bugünlük bukadar yeter kızım, yarın devam ederiz!” dedim. Selinin, ” Eğer Babaaa, çok zevkliydi!” diye mızmızlanmaları arasında haneye döndük. Geldi dizime oturdu, boynuma sarıldı, az çalışmamızdan şikâyetçiydi. “Tamam söz , yarın daha çok çalışırız!” diyerek gönlünü yaptım.

Eşim döndüğünde ona çalışmamızdan hiç bahsetmedik. Sonrasında bugünü iple çekiyordum. Eşim kursa gidince, Selin yine , “Hadi baba çıkalım, ben hazırım!” diye sohbet etti . Selinin busefer minicik bir etek giymişti. Ona baktığımı görünce, ” Geçtiğimiz Gün çok terlemiştin baba, onun için…” diye sohbet etti . Ben de kenarından aletimi çıkarabileceğim geniş bir şort giydim. Pazar yerine varınca tüm ayarlamaları yine yapıp, “Gel bakalım kızım!” dedim. Zaten minicik olan eteğin uçlarını kaldırarak kucağıma oturmasını sağladım. Selinin delikleri ile aletimin arasında artık sadece tanga külodu ve benim şortum vardı. İnce dantelli bir tanga külot giyen Selin öyle ki hazırlıklı gelmişti. Ondan aldığım bu cesaretle şortumun içinde bulunan sikimi çıkarmaya karar verdim. Birleştirdiğim dizlerimden sağa sola ayrılan bacaklarını, “Şuraya koy, buraya koy…” derken, Selini belinden tutup hafif kaldırım ve sikimi çıkardım, Selini tekrar kucağıma oturttum. Tenine temas eden sikimin farkındaydı, eğer bozuntuya vermedi…

Arabayla tutum edip pazar yerinde turlamaya başladık. Seline, “Evet kızım, sen bu işi öğreneceksin!” diyerek, saçlarını okşuyor, boynunu öpüyordum. Selin ara ara kalkıp otururken sikim bacaklarına, kalçalarına sürtüyordu. Çeşitli bahanelerle ileri geriye yaparak , bacak arasına ve külotuna vargel yapıyordum. Kalktığı bir anında külotunu yana sıyırdım. Oturduğunda deliklerine dayanan sikim zevkten 4 köşe idi. Amının dudaklarını hissedebiliyordum. Sikim zevkten çırpınırken, Selinin boynunu ve kulak memelerini öpmeyi bırakmıştım, artık resmen yalıyordum. Selin de araba sürmekten aldığı zevkin yanısıra, altındaki zevki de eklemiş, sikimin üzerinde kıvranıyordu. Sikime sürtünerek Orgazm olan Selinin amından akan suları sikimi iyice kayganlaştırmıştı. Kalktığı bir anında onu alttan kalçasından havada tutup, sikimi göt deliğine dayadım.

Bu yazı Cinsel Hikayeler kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir