Yaraksızlık başına vurunca benimle yaptı

Yaraksızlık başına vurunca benimle yaptı

Balkonda açık gezerken isabet geliyor onu düşünüp asılıyordum bize geldi hasbihal ediyorlardı bana takıldı sevgilin felan yokmu diye ardından beni bakkala gönderdi sigara al diye bende kalitelisinden aldım jest yaptım etkilenmiş olacağımki bana gece balkona çık diye konuştu gece balkona dediği saate çıktım yalnızca bornoz vardı üzerinde diye konuştu gel bu tarafa anında geçtim diye konuştu erkekliğini göster bakalım seninim afaki kurup boşalırken hemen sikerek boşalacaktım çok heyecanlandım

görünce üstündeki gömleği araladı ve bana gelsene bize diye konuştu . Tamam geliyorum dedim . aşağıya sessizce indim esasen kapıyı aralıklamıştı . İçeri girdim üzerinde açık pembe bornozu vardı . Banyoya gelde şohbene bak diye konuştu . şohbene bakarken oda içeri girdi ve omuzumdan bulundurarak oldumu diye konuştu bende tek şeyi yok dedim .

O süre arkamı sabunlarsın diyerek bornozunu açtı . Sütyeni yoktu altında yalnızca tangası vardı . Hadi hemen seninim diyerek özünden geçmişti . Ne duruyorsun çıkarsana ufaklığı diye konuştu . Benim ufaklıkta dimdik olmuştu ve tangasını indirerek sik beni diye konuştu . Bende götünü tuttum ve kucağıma aldım hoplattım . Bağırışları halen kulaklarımda , oradan amına gittim ne türlü inliyor ne türlü benimde hoşuma gitti . Benim yarak kaya benzeri sertti.

Bu yazı Cinsel Hikayeler kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir